PROJEKT KUCHNI – JAK ZNALEŹĆ PROGRAM?

Znalezienie dobrego oprogramowania z pomocą którego wykonamy satysfakcjonujący projekt kuchni to tak naprawdę połowa sukcesu naszej realizacji. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo rozwiązań, a producenci oprogramowania każde z nich przedstawiają jako te najlepsze i niezastąpione. Przed podjęciem decyzji zakupowej warto więc zastanowić się nad tym, czy firma udostępnia możliwość przetestowania wersji próbnej. Jeśli tak, a w dodatku z opcji tej możemy skorzystać za darmo – to raczej nie ma się nad czym zastanawiać.

Program KD Max jest jednym z tych rozwiązań, które możemy przetestować całkowicie. Program wyposażony jest w funkcję, która bardzo korzystnie wpływa na kooperację pomiędzy projektantem a zlecającym jest możliwość umieszczenia projektu w chmurze i udostępnienia go klientowi jeszcze przed właściwym wdrożeniem projektu w życie. Zabieg ten pozwala na zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości, która oddaje wiernie przyszłą realizację. Funkcje przybliżania, oddalania i dokonywania zmian pozwalają zapoznać się ze szczegółami wnętrza. Panorama 360 stopni w ostatnim czasie bardzo mocno zyskuje na popularności, stanowi też niezwykle atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych wizualizacji.

Największą zaletą, na którą wskazują użytkownicy oprogramowania bez wątpienia jest prosta i intuicyjna obsługa. Interfejs KD Max został stworzony z myślą o komforcie użytkownika. Dzięki temu program umożliwia szybką i efektywną pracę nawet początkującym projektantom, a dla tych którzy są już zaawansowani – pozwala na odkrywanie zupełnie nowych możliwości. Najwyższa jakość renderingu to kolejna, ważna kwestia, która znacząco podnosi komfort użytkowania oprogramowania. KD Max oferuje jedną z najlepszych na rynku, fotorealistyczną jakość wizualizacji oraz krótki czas ich przygotowania.

Wszystkie te cechy składają się na program, który cieszy się ogromnym uznaniem zarówno wśród początkujących projektantów, jak i wśród osób zaawansowanych – które poszukują nowych, nieznanych do tej pory rozwiązań.