PROJEKTOWANIE KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH Z PROTA

Prota to interesujący program dla inżynierii budowlanej, który nie tak dawno zadebiutował w Polsce – a już ma swoich stałych użytkowników. Ten nowoczesny program, z którego korzystają specjaliści praktycznie z całego świata, znacznie przyspiesza i ułatwia projektowanie konstrukcji żelbetowych i stalowych. Całość systemu została podzielona na cztery moduły.

Moduły są ze sobą kompatybilne i razem tworzą kompleksową całość. Są to ProtaStructure umożlwiająca precyzyjne projektowanie konstrukcji żelbetowych, ProtaDetails, który pozwala tworzyć parametryczne rysunki bim, ProtaSteel, program dla inżynierii budowlanej, dzięki któremu można tworzyć automatyczne połączenia detali stalowych oraz ProtaBIM do zarządzania i udostępniania. Do projektów stworzonych przy pomocy Prota należą m.in. Lotnisko w Istambule, Wieża telewizyjna w Dubaju, czy Wieżowiec HITACHI w Korei Południowej. Światowe inwestycje opierają się na najlepszych narzędziach – tam nie ma miejsca na brak precyzji, czy nawet najmniejsze pomyłki na którymkolwiek z etapów.

Zarówno parametryczne rysunki BIM, jak i połączenia stalowe, czy analiza – wszystkie te elementy można wykonać w kompleksowym środowisku Prota. Szybsze projektowanie, łatwiejsze zarządzanie zmianami, czy generowanie pełnej dokumentacji technicznej to tylko wybrane spośród licznych zalety.

Każdy z modułów prezentuje jakość na najwyższym poziomie. ProtaDetails, w której wykonasz parametryczne rysunki bim, zwiększa produktywność, ProtaBIM pozwala zapanować nad całością, a moduł stalowy tworzy połączenia jednym kliknięciem. To wszystko i jeszcze więcej składa się na sukces marki – chcesz wiedzieć więcej? Pobierz bezpłatną wersję demo i samodzielnie przetestuj innowacyjne rozwiązanie. Pamiętaj, że szczególnie w dobie rozwoju Przemysłu 4.0 korzystanie z innowacyjnych i pewnych rozwiązań powinno być priorytetem w naszej pracy. Bez tego nie mamy szans na pozostanie konkurencyjnymi.