Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Niemowle w stanie krytycznym trafiło do szpitala

Choszczeńscy policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia, po którym 6-miesięczny chłopczyk z krwiakiem mózgu i pęknięciem czaszki trafił do szpitala specjalistycznego w Szczecinie. Dziecko musiało być natychmiast operowane, jednak jego stan lekarze określają jako krytyczny. Funkcjonariusze zatrzymali rodziców i dziadków niemowlaka.

Jak wynika z zeznań rodziców, obrażeń ciała chłopiec doznał w czasie, gdy opiekował się nim ojciec 24-letni Stanisław C., mieszkaniec Choszczna. Matka dziecka była w tym czasie na zakupach. To ona po powrocie do domu wezwała pogotowie.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala specjalistycznego w Szczecinie. Przeprowadzone badanie tomograficzne wykazało bardzo dużego krwiaka powłok czaszki oraz pęknięcie czaszki z szerokim rozstępem. Konieczna była natychmiastowa operacja.

Podczas pierwszych przesłuchań zarówno rodziców jak i dziadków ustalono, że dziecko spadło na podłogę z wersalki w czasie, gdy mężczyzna wyszedł na chwilę do toalety. Lekarze uważają, że obrażenia, jakich doznał chłopiec nie mogły powstać w takich okolicznościach. Po przeprowadzeniu dodatkowych badań stwierdzono, że chłopczyk miał w przeszłości złamane żebra z obu stron oraz pęknięcia kości łokciowej i piszczelowej.

Obecnie policja wraz z prokuraturą ustalają wszystkie okoliczności powstania wszystkich obrażeń.


źródło: policja.pl
Wiadomość ze Szczecina
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją