Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Podejrzewany o zgwałcenie siostry

Policjanci zatrzymali 25 - letniego Stanisława R. podejrzanego o zgwałcenie swojej siostry. Do przestępstw miało dojść w roku 2007. Ofiara teraz powiadomiła o tym prokuraturę. Podejrzany został aresztowany.

Złożenie zawiadomienia wynikło prawdpodobnie z ujawnianych przez media w ostatnim czasie podobnych przypadków tragedii rodzinnych. Podejrzany o zgwałcenia, 25 - letni Stanisław R., został zatrzymany przez policję gdy wracał do domu z pracy. Nie stawiał oporu. Obecnie przesłuchiwani są członkowie rodziny pokrzywdzonej. Kobieta została objęta pomocą psychologiczną ze strony policji. 12 września sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Wiadomość z Lublina
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją