Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Radny z Kościeliska odesłany do psychiatry

Sąd zakopiański skierował radnego Macieja B. z Kościeliska na badania do psychiatry. Oskarżony został za porównanie rady gminy do niemal mafijnej "grupy trzymającej kasę i władzę". Radny uważa, że został oskarżony niesłusznie, na podstawie spreparowanych dowodów oraz zmanipulowanego aktu oskarżenia.

Sprawa została okrzyknięta "procesem stulecia" rozpoczęła się 16 marca. Radni Edward Amilkiewicz, Edward Styrczula - Maśniak oraz radni poprzedniej kadencji Andrzej Bukowski oraz Wojciech Styrczula poczuli się obrażeni ulotkami wyborczymi jakie serwował wyborcom Maciej B. Porównał w nich radę gminy do nieomal mafijnej „grupy trzymającej kasę i władzę”. 9 września obie strony spotkały się po raz kolejny w Sądzie Rejonowym w Zakopanem. Oskarżony rozpoczął od oświadcznia bijącego w pełnomocnika oskarżycieli, mecenasa Janusza Mazalona. Zarzucał mu że za pieniądze pisze fałszywe oskarżenia, że chce zarobić na procesie, którego można było uniknąć. Krytykował za kpiący uśmiech, nie licujący jego zdaniem z powagą Sądu RP. Przez blisko godzinę dopytywał, kto dostarczył mecenasowi kradzione z tablic ogłoszeniowych ulotki, które były i są jego (oskarżonego) dobrem osobistym. Sędzia Janusz Kukla po przerwie stwierdził, że zamyka rozprawę i z urzędu kieruje oskarżonego na badania psychiatryczne.
Wiadomość z Zakopanego
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją