Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Kolejne 3 miesiące aresztu dla Małkowskiego.

Białostocka prokuratura okręgowa chce przedłużenia o kolejne trzy miesiące (czyli do 14 grudnia), aresztu prezydenta Olsztyna Czesława Jerzego Małkowskiego. Informację tę potwierdził rzecznik prokuratury Adam Kozub.

Przyczyna sporządzenia wniosku, który jutro zostanie wysłany do olsztyńskiego sądu jest taka sama, jak poprzednich - czyli obawa matactwa i wysoka kara, jaka grozi Małkowskiemu. Prezydent Olsztyna został zatrzymany w związku z podejrzeniami molestowania urzędniczek i gwałtu na
jednej z nich. Inne śledztwo, dotyczące przestępstw o charakterze gospodarczym, prowadzi wobec prezydenta Olsztyna prokuratura w Łomży. Ponieważ mimo licznych apeli, Czesław Jerzy Małkowski, nie zrzekł się mandatu prezydenta, radni olsztyńskiej rady miasta zdecydowali wczoraj o przeprowadzeniu w mieście referendum w sprawie odwołania Małkowskiego.
wiadomość z Olsztyna
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją