Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Awantura o barierkę

Awantura przy domu nielegalnie wybudowanym na Małem Żywczańskiem. Tym razem właścicielka posesji zniszczyła miejskie ogrodzenie.

Kilka lat temu Pani J. z Warszawy bez pozwolenia postawiła na Małem Żywczańskiem w Zakopanem trzypiętrową kamienicę. Mimo kar grzywny i nakazów rozbiórki budynek stoi nadal. Kilka dni temu doszło tam do kolejnych przepychanek z udziałem pani J., policji i straży miejskiej.

Tym razem poszło o zdemontowane metalowe barierki, które oddzielały drogę od jej posesji.

– Pani J. zniszczyła miejską własność. Barierka była własnością zarządcy drogi, czyli urzędu miasta – tłumaczy Wiesław Lenard Tygodnikowi Podhalańskiemu, komendant zakopiańskiej straży miejskiej.

Komendant zapowiada, że miasto będzie się starać o odszkodowanie za zniszczoną barierkę prawdopodobnie na drodze sądowej.

– Dodatkowo zachowanie pani J. stwarza duże niebezpieczeństwo dla zwykłych przechodniów. Barierka oddzielała też drogę od skarpy nad przepływającym obok potokiem. Teraz, gdy metalowa barierka zniknęła, skarpa jest tylko prowizorycznie ochroniona.

Wiadomość z Zakopanego
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją