Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Broń w dyskotece

Informacja o tym, że młody mężczyzna przynosi broń do dyskoteki w Dzierżowie trafiła do gorzowskiej Policji. Funkcjonariusze z I Komisariatu ustalili i zatrzymali Grzegorza N., odnaleźli także ukryty przez niego pistolet.

Policjanci z I Komisariatu w Gorzowie uzyskali informację, że młody mieszkaniec gminy Deszczno przyjeżdżając do dyskoteki w Dzierżowie obnosi się bronią. Fakt taki miał mieć miejsce między innymi 13 lipca. Służby kryminalne nie zbagatelizowały tego sygnału. Informacje potwierdzono i ustalono, że osoba tą jest 28-letni Grzegorz N.

Kryminalni urządzili zasadzkę. Grzegorza N. zatrzymano, kiedy jechał samochodem. Po zatrzymaniu mężczyzna nie chciał przyznać się do posiadania broni. Potwierdził, że był w dyskotece i pokazywał pistolet, lecz była to jedynie plastikowa zabawka. Policjanci nie dali wiary takim wyjaśnieniom. Ustalili, że Grzegorz N. ukrył broń w lesie. Pistolet był zakopany pod drzewem.

Grzegorzowi N. przedstawiono już zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem gości dyskoteki w Dzierżowie. Za przestępstwo to grozi mu do dwóch lat więzienia. Po uzyskaniu opinii specjalistów z dziedziny balistyki istnieje możliwość uzupełnienia zarzutu. Wówczas mężczyzna może też odpowiadać za nielegalne posiadanie broni palnej.
Wiadomość z Gorzowa Wielkopolskiego
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją