Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Rozbudowa Jutrzenki

Bydgoska Jutrzenka rozpoczyna rozbudowę swego zakładu na Osowej Górze. Firma otrzymała właśnie niezbędne pozwolenia na nowy projekt.

W zakładzie w ciągu trzech lat powstaną dwie dodatkowe, nowoczesne linie technologiczne. Po ich zamontowaniu przy ul. Srebrnej ze zdwojoną siłą ruszy produkcja wafli Familijnych i Jeżyków - ciasteczek z bakaliami. Ze wstępnych szacunków wynika, że rozbudowa może kosztować około 60 mln zł.

- Zakład w nowej formie będzie miał znacznie większe moce produkcyjne - mówi Andrzej Izraelski, dyrektor rozwoju Jutrzenki. Na razie nie wiadomo, o ile przy okazji rozbudowy zwiększy się zatrudnienie. - Zbyt wcześnie na konkretne liczby - uważa Izraelski.

Jak dotąd spółka ma w Bydgoszczy trzy zakłady: przy ul. Kościuszki, Garbary i Srebrnej. Produkuje w nich m.in. wafle Familijne, żelki Akuku czy Jeżyki. Zatrudnia 820 osób. Kolejnych 380 pracuje w fabrykach poza Bydgoszczą: w Poznaniu oraz Kaliszu.

Wiadomość z Bydgoszczy
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją