Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Strażak podkładał ogień

Policjanci z posterunku w Besku zatrzymali 31-latka, który co najmniej trzykrotnie podłożył ogień w zabudowaniach gospodarczych w okolicach Zarszyna. Podpalaczem był miejscowy strażak-ochotnik. Sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Podpalacz działał od maja br. na terenie gminy Zarszyn (pow. sanocki). Właśnie wtedy spłonęła drewniana wiata, w której przechowywane były narzędzia rolnicze. Właściciel poniósł straty w wysokości 20 tys. złotych. Przestępca, 4 lipca ponownie podłożył ogień. Spłonął wówczas drewniany, niezamieszkany budynek. Trzy dni później, kolejny pożar strawił drewnianą stodołę.

Miejscowi policjanci włożyli wiele pracy, by wykryć podpalacza. Zbierali informacje i analizowali je. Efektem tej pracy było zatrzymanie 31-letniego mężczyzny. Jak ustalono, był aktywnym członkiem ochotniczej straży pożarnej.

Podczas przesłuchania, podejrzany przyznał się do podpaleń i złożył obszerne wyjaśnienia. Dowody zgromadzone przez Policję były mocne. Na ich podstawie, sąd rejonowy w Sanoku zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Umyślne sprowadzenie zagrożenia dla życia lub zdrowia wielu osób lub mienia w wielkich rozmiarach, mające postać pożaru, zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
Wiadomość z Rzeszowa
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją