Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Śmierć Stanisław a Witkowskiego

W sobotę, 5 lipca odszedł Stanisław Witkowski, porucznik Armii Krajowej, major Wojska Polskiego, współpracownik Jana Nowaka-Jeziorańskiego.Miał 91 lat.

Witkowski urodził się w 1917 r. Przed wojną był studentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.Od lutego 1940 r. działał w Związku Walki Zbrojnej pod pseudonimem "Ryś". Pracował w biurze personalnym kolei w Warszawie.

W 1943 r. został aresztowany przez gestapo. Witkowskiemu udało się uciec z więzienia. Walczył w Powstaniu Warszawskim na Starym Mieście,następnie trafił do obozu koncentracyjnego w Stutthofie. Po zakończeniu wojny wyjechał do Anglii. Do kraju powrócił w 2002 r.
Wiadomość z Krakowa
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją