Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Narkotyki w ogródku

Policjanci z komisariatu w Wolinie zabezpieczyli 53 gramy suszu marihuany, ponad 12 gram amfetaminy oraz inne środki, które zostaną poddane badaniom. Reklamówkę z narkotykami przyniósł do komisariatu mieszkaniec Wolina, który znalazł ją w swoim ogródku. Policjanci ustalają pochodzenie narkotyków.

Mieszkaniec Wolina w ogrodzie swoich rodziców za budynkiem gospodarczym znalazł reklamówkę z pojemnikami i woreczkami strunowymi. W pojemnikach i woreczkach znajdował się biały proszek i susz roślinny, a pośród nich była elektroniczna waga.

Przeprowadzone badania przy użyciu testerów narkotykowych wykazały, że susz roślinny to marihuana a biały proszek to amfetamina. W sumie policjanci zabezpieczyli 53 gramy suszu marihuany, ponad 12 gramów amfetaminy, 116 tabletek w kolorze białym i różowym z wytłoczonymi znakami, a także 10 fiolek z cieczą nie znanego pochodzenia. Wszystkie co Policja zabezpieczyła zostanie poddane specjalistycznym badaniom.

Policjanci z komisariatu w Wolinie wykonują czynności zmierzające do ustalenia właściciela przedmiotowej reklamówki z zabezpieczonymi narkotykami.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3, a za handel narkotykami nawet do lat 5.
Wiadomość ze Szczecina
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją