Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Najlepsi 2007

W Centrum Sztuki Współczesnej wręczone zostały nagrody prezydenta Torunia dla mieszkańców za ich dokonania w 2007 r.

W kategorii kultury i sztuki prezydent nagrodził ks. Marka Rumińskiego, proboszcza parafii katedralnej św. Janów i Adama Nowaka, lidera zespołu Raz, Dwa, Trzy. Ewa Openchowska, wuefistka z Zespołu Szkół nr 10 i trenerka, która wprowadziła siatkarki Budowlanych do pierwszej ligi jest wyróżniona w kulturze fizycznej.

Grażyna Rumińska, pielęgniarka ze Szpitala Miejskiego, współorganizatorka turnusów rehabilitacyjnych i wieloletnia wolontariuszka w hospicjum Urszuli Ledóchowskiej, została nagrodzona w kategorii ochrona zdrowia. Ilona Cichoń, nauczycielka historii i WOS-u z IV LO otrzymała nagrodę za działalność oświatową. Za promocję miasta prezydent wyróżnił prof. Grzegorza Jarzembskiego, prorektora UMK i przewodniczącego rady programowej Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Michał Zaleski przyznał także nagrody za dokonania w przedsiębiorczości oraz troskę o człowieka. Pierwsza przypadła Wojciechowi Maksymowiczowi, prezesowi firmy informatycznej Infocomp. Drugą otrzymała siostra Nikodema (Mirosława Sobczyk), od 1996 r. dyrektor zakładu opiekuńczo-leczniczego prowadzonego przez zgromadzenie serafitek w Toruniu. Prezydent nie przyznał nagrody w kategorii ofiarność lub odwaga.

Wiadomość z Torunia
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją