Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Uważaj kto wymienia Ci okna

50 tys. euro i dwa telefony komórkowe, ukradł z mieszkania, w którym pracował, jeden z pracowników firmy świadczącej usługi wymiany okien. Policjanci odzyskali skradziona gotówkę. Złodziej wkrótce stanie przed sądem.

Jeden z mieszkańców Szczecina wynajął firmę, która miała wymienić okna w jego domu. Podczas remontu okazało się, że z szafy zginęła kasetka, w której było 50 tys. euro i dwa telefony komórkowe. Właściciel domu wezwał Policję. Na miejscu przeszukano wszystkie miejsca, w którym mogła być schowana kasetka, m.in. worki, w których gromadzono odpady po remoncie. W jednym z worków znaleziono opakowania po telefonach komórkowych, a na sąsiedniej posesji pustą kasetkę.

Przeszukano też samochody, którymi przyjechali pracownicy wykonujący remont. W jednym z nich pod siedzeniem leżała reklamówka z pieniędzmi i dwa telefony komórkowe. Zatrzymano 8 pracowników, wszyscy zostali przewiezieni do komisariatu i tam przesłuchani. Dokonano oględzin samochodu, technik kryminalistyki zabezpieczył pozostawione ślady.

23-letni Grzegorz K., jeden z pracowników, usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Wiadomość ze Szczecina
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją