Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Bomba na lotnisku

Kilka godzin trwała przerwa w funkcjonowaniu Portu Lotniczego w Łodzi. Spowodowała ją 75-kilogramowa bomba z czasów II wojny światowej. Port lotniczy został zamknięty. W czasie znalezienia niewybuchu na lotnisku

Niewybuch znaleziono na placu budowy Terminalu 3 na łódzkim lotnisku im. Reymonta. Port lotniczy został zamknięty. W czasie znalezienia niewybuchu na lotnisku nie było pasażerów, a obsługę ewakuowano.nie było pasażerów, a obsługę ewakuowano. Wokół ustanowiono 300-metrową strefę bezpieczeństwa.

Wezwani zostali saperzy z Tomaszowa Mazowieckiego. - Szybko zareagowali na naszą prośbę i o godz. 20 niewybuch wywieźli - mówi Miłosz Wika, rzecznik Portu Lotniczego Łódź. - Dzięki temu mogliśmy bez przeszkód przyjąć wieczorny samolot z Londynu i odprawić pasażerów powrotnego lotu.

Wcześniejsze samoloty lądowały w innych miastach w Polsce, a pasażerowie byli przywożeni do Łodzi autokarami.
Wiadomość z Łodzi
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją