Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Marihuanę hodowali w bunkrze

Gorzowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o hodowlę i wprowadzenie do obrotu ponad 60 kg marihuany. Wartość narkotyku oszacowano na ok. 660 tys. złotych.

Rodzinny interes rozwijał się we wsi w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Bracia uprawiali narkotyki w specjalnie do tego celu wybudowanym bunkrze, ukrytym pod zabudowaniami gospodarczymi.

W bunkrze, do którego dostać się można było tylko przez wykopany w skarpie kilkunastometrowy, ciasny tunel prowadzona była hodowla roślin, z których następnie wytwarzany był narkotyk. Bunkier wyposażony był w: wentylację, system nawadniania, ogrzewanie i cały szereg czujników i regulatorów. Taki sprzęt sprawiał, że hodowane rośliny miały idealne warunki do rozwoju.

Jak ustalili policjanci, zatrzymani mężczyźni produkcją zajmowali się od ok. 4 lat. Przez ten czas wyhodowali, przygotowali i wprowadzili do obrotu ok. 60 kilogramów gotowego narkotyku. Jego wartość wyliczono na ok. 660 tys. złotych.

Dodatkowo podczas przeszukań w miejscach zamieszkania braci, policjanci zabezpieczyli 100 gram amfetaminy i 40 tabletek extazy.

Dzisiaj policjanci podejmą decyzje o ewentualnym skierowaniu za pośrednictwem prokuratury wniosku o tymczasowe aresztowanie mężczyzn.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo przewiduje karę od 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomość z Gorzowa Wielkopolskiego
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją