Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Gliniarz zatrzymał gliniarza... fałszywego.

Policjanci z Legnicy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podawali się za policjantów. Fałszywi gliniarze próbowali napaść na 60-latka. Zostali zatrzymani przez legnickich kryminalnych w momencie wciągania w krzaki pokrzywdzonego.
Napastnicy podeszli do 60-letniego mężczyzny twierdząc, że są policjantami i podejrzewają go o handel narkotykami. Po chwili zaczęli szarpać mężczyznę i próbowali wciągnąć go w pobliskie krzaki. Sytuację zauważyli kryminalni z legnickiej komendy, którzy przejeżdżali obok nieoznakowanym radiowozem.

Szybka interwencja prawdziwych policjantów zakończyła się zatrzymaniem napastników. Jak się okazało, obaj fałszywi policjanci byli nietrzeźwi. Ze względu na stan, w jakim się znajdowali trafili do izby wytrzeźwień. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony był wcześniej obserwowany przez napastników - od chwili odbierania pieniędzy z ośrodka pomocy społecznej.

Obecnie wyjaśniane są okoliczności tej sprawy.
Wiadomość z Wrocławia
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją