Miastownik Miasta Reklama Newsomania Kontakt
Next
mapka


       To serwis 335 stron miejskich, powiązanych ze sobą zależnościami terytorialnym. W każdym z serwisów znajdziesz informacje lokalne i regionalne ze wszystkich dziedzin życia:miastownik

Miastownik.pl to grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.
informuj

Chcemy dać szansę, wszystkim aktywnym ludziom, tworzenia każdego z serwisów oddzielnie. Wrzucania informacji o nadchodzących wydarzeniach, interesujących miejscach, a także komentowania wszystkich informacji, wydarzeń i opinii. Udostępniamy dział darmowych ogłoszeń. Oddajemy w Wasze ręce bazę firm i forum. Liczymy na to, że z pomocą Internautów każdy serwis będzie ewoluował i stanie się wyjątkowym narzędziem informacyjno – rozrywkowym.
reklama

Next
Spacer


news

Goło, ale raczej niewesoło.

Czterech młodych, nagich mężczyzn zauważyli policjanci z bielańskiej patrolówki. Panowie wracali właśnie z imprezy i postanowili zafundować sobie i swoim koleżankom dodatkowe atrakcje. Nie przypuszczali jednak, że na ich drodze staną policjanci. Ten niecodzienny widok został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

Kamery monitoringu miejskiego są doskonałym narzędziem w pracy Policji. Każdego dnia rejestrują wykroczenia i przestępstwa popełniane na ulicach Warszawy. Wśród zarejestrowanych zdarzeń są i takie sytuacje, kiedy kamery rejestrują nieobyczajne wybryki. Tak też było i tym razem. Pracownik monitoringu nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył na ekranie monitora.

Minęła już 3.00 nad ranem. Środkiem ulicy Podczaszyńskiego szło czterech zupełnie nagich mężczyzn. Na sobie mieli jedynie buty i skarpetki. Informację o tym zadziwiającym incydencie natychmiast przekazano dyżurnemu. Jadący w tym czasie na interwencję policjanci, zauważyli młodych ludzi. Roznegliżowani panowie szli właśnie chodnikiem. Wchodzili też na ulicę.

Jak się okazało, czterej mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat wracali właśnie z imprezy i postanowili uprzyjemnić sobie ten powrót. Pozbyli się wiec ubrań i wolnym krokiem, dobrze się przy tym bawiąc, wracali do domu. Poszczególne części ich garderoby niosły natomiast ich znajome idące kilka metrów za nimi.

Policjanci, którzy podeszli do pomysłowej czwórki, polecili im, aby szybko ubrali się i wrócili do domów. Następnie młodych ludzi pouczono. Z pewnością to zdarzenie na długo pozostanie w pamięci zarówno policjantów, jak i czterech młodych mężczyzn.
Wiadomość z Warszawy
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją